top of page

ספר מתנה בעיצוב אישי

גודל:

20x20 | 30X30 | 15X21 | 21X30

מפרט:

מודפס על דפי כרומו, ניתן לבחור כריכה רכה או קשה.

עלות:

לקבלת הצעת מחיר בהתאמה אישית צרו קשר.
* עלות ההפקה והעיצוב של ספר המתנה משתנה מפרוייקט לפרוייקט, ותלויה בגורמים כמו: כמו העמודים, מימדי הפורמט הנבחר, כמות העותקים, ובקשות מיוחדות.

מתנה אישית, מקורית ומרגשת ליום נישואין או מתנה אישית ליום הולדת לאמא או לאבא, או כמתנה ליום ההולדת של סבתא או סבא.
הספר יכול להיות מילון מונחים שהוא למעשה ספר זכרונות ילדות, חוויות מאירועים משותפים, משפטי מחץ שרצים כבדיחה משפחתית פרטית, וכל מה שיעלה על דעתכם.
הוא יכול גם להיות אלבום ברכות, האוצר בתוכו ברכות שאוספים מראש מכל המשפחה ו/או החברים (מומלץ להוסיף תמונות של החוגג עם תמונות של המברכים).
כל אלו משתלבים יחד עם תמונות וצבעים שלא ישאירו את מקבל המתנה אדיש.
הספר מודפס ב Albume מבית דפוס בארי.

 • הסבר קצר על תהליך העבודה
  על מנת לעצב ספר / גלויות או כל רעיון אחר, חשוב להכין את הטקסטים בהתאם: במילון יש להכין קובץ טקסט עם ערכים מא' ועד ת'; בספר ברכות יש לאסוף ברכות מכל המברכים (ולהחליט אם רוצים לשמור על הברכות בכתב היד המקורי, או להקליד הכל ולשמור כקובץ טקסט). חשוב מאוד לעשות הגהה על כל הטקסטים לפני תחילת העיצוב, על מנת לחסוך בטעויות מיותרות בהמשך. בנוסף, חשוב לאסוף את כל התמונות שתרצו לכלול ולצרף גם אותן. (הסבר מלא על פורמט התמונות בהמשך). את כל החומרים תוכלו להעביר לי באמצעות אתרים כמו Jumbomail / Wetransfer / Dropbox או במייל. בהתאם לבקשתכם, אעצב סקיצה ראשונית שתוכל לשקף את השפה הגרפית שתאפיין את הספר. לאחר שתראו ותאשרו אותה, אוכל לעדכן אתכם בכמות העמודים הצפויה, בתוכן הצפוי כל עמוד, ולאחר אישורכם אוכל להתקדם אל שלב העיצוב של יתר הספר. משך זמן העבודה תלוי באופי ואורך הפורמט שתבחרו, וברגע שאסיים לעמד ולעצב את כל הספר, אוכל להעביר לכם קובץ דיגיטלי ע"מ שתוכלו להתרשם מהתוצאה, לעבור על כל התכנים ולעשות הגהה נוספת (חשוב מאוד, על מנת שלא יהיו טעויות ושגיאות). לאחר סבב תיקונים ואישור סופי, הספר/הגלויות מועבר/ות לבית דפוס להדפסה בהתאם לכמות העותקים שבקשתם.
 • כמה זמן נדרש לצורך עיצוב ספר מתנה / גלויות?
  היקף הפורמט שתבחרו (מס' עמודים או גלויות) יכול להשפיע על משך זמן העבודה עליו. כמו כן, הזמנות קודמות בבית הדפוס יכולות גם הן לעכב את מועד ההדפסה. על מנת לא להגיע לרגע האחרון בלחץ, אני ממליצה להעביר את החומרים (הטקסט והתמונות) לפחות כ 6-8 שבועות לפני מועד המסירה המבוקש.
 • סריקת תמונות
  תמונות ישנות חשוב לסרוק לקבצי JPG איכותיים. לא מומלץ לצלם עם הסמראטפון את התמונה! תוכלו לסרוק את התמונות בכל סורק ביתי או משרדי לקבלת תוצאה איכותית וטובה. חשוב לסרוק כל תמונה בנפרד, ולהקפיד שרזולוציית הסריקה היא 300DPI (פחות מזה ייפגע באיכות התמונה, ויותר מזה יכביד על משקל הקובץ). סיומת הקובץ הסרוק צריכה להיות JPG.
 • העברת החומרים
  את כל החומרים תוכלו להעביר לי באמצעות אתרים כמו Jumbomail / Wetransfer / Dropbox או במייל.
 • עלויות
  עלות ההפקה והעיצוב של המתנות משתנה מפרוייקט לפרוייקט, ותלויה בגורמים כמו: כמו העמודים, מימדי הפורמט הנבחר, כמות העותקים, ובקשות מיוחדות. כל בקשה לעיצוב תבדק במסגרות כל הגורמים הנ"ל, ותענה בהצעת מחיר מותאמת אישית.
 • משלוחים
  הזמנות של ספרי המתנה יישלחו בעזרת שירות המשלוחים של Albume, שם מודפסים הספרים. הזמנות של גלויות ניתן לקחת באיסוף עצמי מגבעתיים.
 • יש עוד הרבה רעיונות נוספים
  יש עוד הרבה רעיונות למתנות מקוריות ומותאמות אישית, ואם תרצו, נוכל להעלות רעיונות ביחד, ולהתאים למקבל המתנה שלכם את המזכרת המיוחדת עבורו. אשמח תמיד לעמוד לרשותכם :)
bottom of page