top of page

לתת את החוויה האישית ומיוחדת עם ספר מתנה מעוצב

מחפשים דרך להפתיע ולרגש מישהו יקר לליבכם? קבלו טעימה קטנה של רעיונות למתנות מרגשות ששוזרות בתוכן מילים, זכרונות ותמונות. 
אפשר גם לחשוב על רעיון למתנה מקורית, ולהתאים למקבל המתנה שלכם את המזכרת המיוחדת עבורו. אשמח תמיד לעמוד לרשותכם.

ספר זכרונות

מתנה אישית, מקורית ומרגשת ליום נישואין או מתנה אישית ליום הולדת לאמא או לאבא, או כמתנה ליום ההולדת של סבתא או סבא.

המילון הוא ספר זכרונות ילדות, חוויות מאירועים משותפים, משפטי מחץ שרצים כבדיחה משפחתית פרטית, וכל מה שיעלה על דעתכם.
כל אלו משתלבים יחד עם תמונות וצבעים שלא ישאירו את מקבל המתנה אדיש.

מארז גלויות

מתנה אישית, מקורית ומרגשת, אידאלית כמתנה ליום נישואין או מתנה אישית ליום הולדת לאמא או לאבא.

סדרת הגלויות היא מארז של זכרונות ילדות, חוויות מאירועים משותפים, משפטי מחץ שרצים כבדיחה משפחתית פרטית, וכל מה שיעלה על דעתכם.
כל אלו משתלבים יחד עם תמונות וצבעים שלא ישאירו את מקבל המתנה אדיש.

אלבום ברכות

מתנה אישית ומרגשת, שלא תשאיר אף עין יבשה.

אלבום ברכות המתאים כמתנה ליום הולדת, מתנה ליום נישואין, או לכל אירוע משמעותי אחר). אלבום הברכות אוצר בתוכו ברכות שאוספים מראש מכל המשפחה ו/או החברים. מומלץ לשלב תמונות של החוגג עם תמונות של המברכים.
כל אלו מתמזגים יחד עם צבעים ואיורים שיוצרים מזכרת מרגשת לכל החיים.

ספר מתנה מעוצב

מתנה אישית ומשמחת למזכרת.

מתאים כמתנה ליום הולדת, מתנה ליום נישואין, לרגל אירוע פרידה ממקום עבודה או לכל אירוע משמעותי אחר. אפשר לשלב בו ברכות, זכרונות, ציורים או כל אלמנט מודפס שמתאים לארוע.
ניתן לבחור את סגנון העיצוב מתוך תבניות עיצוב מוכנות.

ספר זיכרון

מזכרת אישית ומרגשת מאדם אהוב שכבר לא איתנו.

אלבום הזיכרון האישי יכול להכיל הספדים, קטעי זכרונות, ראיונות, מכתבים וכדומה מקרוביו וחבריו של המנוח.

מאגד זכרונות, חוויות, סיפורים אישיים ותמונות, וכל אלו ביחד ישאירו לכם זיכרון שילווה אתכם שנים ארוכות ויחממו את ליבכם ברגעי געגוע.

 • הסבר קצר על תהליך העבודה
  על מנת לעצב ספר / גלויות או כל רעיון אחר, חשוב להכין את הטקסטים בהתאם: במילון יש להכין קובץ טקסט עם ערכים מא' ועד ת'; בספר ברכות יש לאסוף ברכות מכל המברכים (ולהחליט אם רוצים לשמור על הברכות בכתב היד המקורי, או להקליד הכל ולשמור כקובץ טקסט). חשוב מאוד לעשות הגהה על כל הטקסטים לפני תחילת העיצוב, על מנת לחסוך בטעויות מיותרות בהמשך. בנוסף, חשוב לאסוף את כל התמונות שתרצו לכלול ולצרף גם אותן. (הסבר מלא על פורמט התמונות בהמשך). את כל החומרים תוכלו להעביר לי על דיסק און קי או באמצעות אתרים כמו Jumbomail / Wetransfer / Dropbox או במייל. בהתאם לבקשתכם, אעצב סקיצה ראשונית שתוכל לשקף את השפה הגרפית שתאפיין את הספר. לאחר שתראו ותאשרו אותה, אוכל לעדכן אתכם בכמות העמודים הצפויה, בתוכן הצפוי כל עמוד, ולאחר אישורכם אוכל להתקדם אל שלב העיצוב של יתר הספר. משך זמן העבודה תלוי באופי ואורך הפורמט שתבחרו, וברגע שאסיים לעמד ולעצב את כל הספר, אוכל להעביר לכם קובץ דיגיטלי ע"מ שתוכלו להתרשם מהתוצאה, לעבור על כל התכנים ולעשות הגהה נוספת (חשוב מאוד, על מנת שלא יהיו טעויות ושגיאות). לאחר סבב תיקונים ואישור סופי, הספר מועבר לבית דפוס להדפסה בהתאם לכמות העותקים שבקשתם.
 • כמה זמן נדרש לצורך עיצוב ספר מתנה בעיצוב אישי?
  היקף הפורמט שתבחרו (מס' עמודים או גלויות) יכול להשפיע על משך זמן העבודה על ספר מתנה מעוצב ומושקע. כמו כן, הזמנות קודמות בבית הדפוס יכולות גם הן לעכב את מועד הדפסת הספר. על מנת לא להגיע לרגע האחרון בלחץ, אני ממליצה להעביר את החומרים (הטקסט והתמונות) לפחות כ 6-8 שבועות לפני מועד המסירה המבוקש.
 • סריקת תמונות
  תמונות ישנות חשוב לסרוק לקבצי JPG איכותיים. לא מומלץ לצלם עם הסמראטפון את התמונה! תוכלו לסרוק את התמונות בכל סורק ביתי או משרדי לקבלת תוצאה איכותית וטובה. חשוב לסרוק כל תמונה בנפרד, ולהקפיד שרזולוציית הסריקה היא 300DPI (פחות מזה ייפגע באיכות התמונה, ויותר מזה יכביד על משקל הקובץ). סיומת הקובץ הסרוק צריכה להיות JPG.
 • העברת החומרים
  את כל החומרים תוכלו להעביר לי על דיסק און קי או באמצעות אתרים כמו Jumbomail / Wetransfer / Dropbox או במייל.
 • עלות
  עלות ההפקה והעיצוב של ספרי המתנה משתנה מפרוייקט לפרוייקט, ותלויה בגורמים כמו: כמו העמודים, מימדי הפורמט הנבחר, כמות העותקים, ובקשות מיוחדות. כל בקשה לעיצוב תבדק במסגרות כל הגורמים הנ"ל, ותענה בהצעת מחיר מותאמת אישית.
 • יש עוד הרבה רעיונות נוספים
  יש עוד הרבה רעיונות למתנות מקוריות ומותאמות אישית, ואם תרצו, נוכל להעלות רעיונות ביחד, ולהתאים למקבל המתנה שלכם את המזכרת המיוחדת עבורו. אשמח תמיד לעמוד לרשותכם :)
bottom of page